Wszystkie fonogramy, które znajdziecie na naszych kanałach wykonujemy całkowicie sami. Mamy wieloletnie doświadczenie w nagrywaniu chórów oraz postprodukcji z najwyższą dbałością o szczegóły. Jeśli podoba się Państwu brzmienie naszych nagrań, zapraszamy do współpracy. Nagrania z nami to nie tylko doskonała jakość fonograficzna, lecz również pełne wsparcie profesjonalnego reżysera dźwięku, który przyjedzie ze sprzętem do ustalonego wcześniej z Wami miejsca by przeprowadzić Was od początku do końca przez proces twórczy nagrania.

Realizujemy nagrania chóralne oraz wokalno-instrumentalne. Dojazd do klienta do dowolnego miejsca w kraju.
Ceny podane poniżej są stawkami orientacyjnymi. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. Prosimy o zapoznanie nas ze swoim projektem przez formularz zgłoszeniowy a przedstawimy jego szczegółową wycenę

Dokumentacje dźwiękowe koncertów (live)

Reżyseria dźwięku - Miłosz Bogić

Reżyser dźwięku i dyrygent chóralny o polsko-serbskim pochodzeniu. Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasach prof. Krzysztofa Kusiela-Moroza (dyrygentura), prof. Andrzeja Bohdanowicza (reżyseria dźwięku w filmie i telewizji) oraz prof. Krzysztofa Kuraszkiewicza(reżyseria muzyczna). Od 2018 współpracuje z macierzystą uczelnią w roli wykładowcy. Prowadził w tym czasie prowadził przedmioty takie jak: Akustyka w zespołach wokalnych, Solfeż barwy oraz Nagrania dokumentalne.

Zawodowo zajmuje się głównie postprodukcją dźwięku w filmach fabularnych oraz innych formach audiowizualnych. Jako reżyser dźwięku ma na swoim koncie także liczne nagrania muzyki chóralnej, min. płyty CD Chopin University Chamber Choir „Drrrum Danadam – Polish Songs From Kurpie” (DUX, 2018) oraz Warszawskiego Chóru Chłopięcego „Stanisław Moryto – In Memoriam” (Chopin University Press), za które kolejno w 2020 i 2021 roku otrzymał nominacje do nagrody Polskiej Akademii Fonograficznej “Fryderyk”.